Кого з франківських чиновників найбільше читають у Facebook?

Пов’язане зображення Об этом сообщает news-in-life.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це йшлося у вівторок, 14 травня, на щотижневій оперативній нараді в міського голови Руслана Марцінківа.

На порядку денному розглянули питання “Про стан інформаційної роботи у виконавчих органах міської ради”, пишуть Версії з посиланням на “Галку”.

Заступник керуючого справами – начальник управління організаційно-інформаційної роботи та контролю – Андрій Лис розповів, що в роботі простежується позитивна динаміка, адже кількість сторінок виконавчих органів міської ради та комунальних підприємств у Facebook нині зросла до 34.

“Кількість веб-сайтів виконавчих органів міськради та комунальних підприємств – 32 (з’явився новий сайт фінансового управління). Кількість сторінок у Facebook зросла до 34: створені сторінки КП “Благоустрій” та управління інвестиційної політики “Бізнес ІФ”. Працюють понад півсотні електронних сервісів, які роблять місто сучасним та технологічним”.За словами Андрія Лиса, взірцем роботи є сторінки міського голови Руслана Марцінківа та секретаря міськради Оксани Савчук. Також хороший приріст спостерігачів є на сторінках департаменту житлової, комунальної політики та благостурою, управління інвестиційної політики.

“Лідером є сторінка міського голови: понад 4000 нових фолловерів у порівнянні з січнем”.Найгірша динаміка в управління капітального будівництва, управління комунальних ресурсів.

“Там, де найбільше корупційних ризиків – комунальне майно та архітектура – там найменше спостерігачів. Це зле”, – зауважив мер.Попри те, що департамент соцполітики від січня 2019 року набрав понад 800 нових фолловерів, Марцінків зауважив, що треба працювати краще.

“Для департаменту соцполітики 843 особи – це соромно. Слабо, бо саме цей департамент має мати багато”, – каже Марцінків.Мер наголосив, що треба, аби люди читали, а не просто, “для галочки”, створити сторінку. Щоб оперативно отримували відповіді на свої звернення.


Джерело статті: “https://versii.if.ua/novunu/kogo-z-frankivskih-chinovnikiv-naybilshe-chitayut-u-facebook/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя