Житель Хмельниччини чекав у волинському селі на неіснуючий потяг


У Нуйному Камінь-Каширського району увагу місцевих жителів привернув незнайомець, який блукав селом й говорив, що чекає на потяг (залізничний транспорт тут наразі не ходить взагалі). Чоловік не міг пояснити, як він сюди потрапив. Об этом сообщает ukr-lenta.in.ua со ссылкой на СМИ.

Так, 5-го жовтня до Камінь-Каширського відділу поліції надійшло повідомлення про те, що в с. Нуйно ходить підозрілий чоловік, який не орієнтується в місцевості. На запитання, хто він й що тут робить, пояснював лише, що просто тут чекає на потяг.

Виїхавши на місце події, правоохоронці встановили особу згаданого громадянина. Ним виявився 31-річний житель м. Кам’янця-Подільського, котрий раніше за місцем проживання вже неодноразово перебував у розшуку.

“Чоловікові надали поліцейське піклування та доставили його до будинку престарілих. Там він буде чекати своїх родичів, яких правоохоронці розшукали та сповістили їм про місцезнаходження чоловіка”, — повідомила Надія Шумік, інспектор сектору моніторингу Камінь-Каширського відділу поліції.


Джерело статті: “https://pravda.lutsk.ua/zhytel-khmelnychchyny-chekav-u-volynskomu-seli-na-neisnuiuchyj-potiah/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя